Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färgliro 8146015



*

nr 814 6015


Färgliro

Jöran Modéer, 42/220, motivets mått. 40x57


Följerätt

Ja

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

Sista tid för bud online:

måndag 18 mars 2013
kl 19:05:24


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
16/3 22:42:28 1      100 kr
18/3 18:40:49 2      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färgliro jöran modéer litografier motivets mått
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr